TIL.LV

Piegāde

 

Pēc pasūtījuma veikšanas Interneta veikala www.TIL.lv menedžeris sazināsies ar Jums, lai saskaņotu piegādes laiku un piegādes adresi, kā arī citus piegādes nosacījumus. Interneta veikals www.TIL.lv piegādās Jums pasūtīto preci 1 darba dienu laikā no 9:00 – 19:00 (ja prece ir uz vietās):

1) no pirkuma apstiprināšanas brīža, ja izvēlētais samaksas veids ir skaidra nauda

2) no naudas saņemšanas brīža Bankas kontā

Pirkumiem virs 300 EUR tiek nodrošināta BEZMAKSAS piegāde Rīgas robežas. Ja pirkuma summa ir mazāka par 300 EUR, piegādes maksa ir 5 EUR iesk. 21%PVN (saņemot preci veikalā, maksa par piegādi netiks ieturēta). Lielgabarīta tehnika tiek piegādāta līdz mājai. Mēs būsim ļoti pateicīgi par Jūsu palīdzību, nogādājot preci līdz dzīvokļa durvīm! Piegāde līdz dzīvokļa durvīm maksās 2 EUR par stāvu katram kurjeram. Piegāde Latvijas teritorijā tiek veikta 2-5 darba dienu laikā ar DPD kurjera starpniecību (sk. Cenu lapu), no pasūtījumu apstiprināšanas brīža un maksājuma saņemšanas bankas kontā, ja izvēlētais apmaksas veids ir pārskaitījums, ja prece uz piegādes brīdi ir pieejama piegādātāja noliktavā.

Patīkamus pirkumus! Interneta veikals www.TIL.lv

Neskaidrību gadījumā rakstiet mums vai zvaniet!

 


Uz galvenoUz galveno

Grozs  

(tukšs)

Pirktākās preces

  • DVD
  • DVD disku kaste melna dubulta
DVD Single Disku kaste melna 14 mm
DVD Single Disku kaste melna 14 mm
DVD disku kaste melna dubulta
DVD disku kaste melna dubulta.
DVD Single disku kaste caurspīdīga 14 mm
DVD Single Disku kaste caurspīdīga 14 mm
DVD Single kaste 9 mm
DVD Single Disku kaste melna 9 mm.
Sony NP-FW50 rechargeable battery pack
Li-ion battery SONY NP-FW50 7.2 V ,1020 mAh.

Visas pirktākās preces

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas LCD televizoriLCD televizori