TIL.LV

Garantija

TIL.LV piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija no preces piegādātāja un saskaņā ar LR likumdošanu. Garantijas termiņš ir norādīts izvēlētās preces aprakstā vai piegādātāja lapā. Saņemot preci, Jūs saņemsiet garantijas apliecību ar atrunātiem garantijas nosacījumiem. Ražotāja izsniegtā garantija neietekmē patērētāja normatīvajos aktos noteiktās likumīgās tiesības. Ja garantijas laikā precēm ir radušās tehniskas problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts atbilstoši produkta ražotājrūpnīcas noteikumiem. Ar izdotu garantijas apliecību varēsiet doties tieši pie konkrētās preces servisa nodrošinātāja.

Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.

Interneta veikals www.TIL.lv sadarbojās ar vadošiem servisa centriem, kas nodrošina kvalitatīva remonta veikšanu visīsākjos termiņos.

Patīkamus pirkumus! Interneta veikals www.TIL.lv


Uz galvenoUz galveno

Grozs  

(tukšs)

Pirktākās preces

  • DVD
  • DVD disku kaste melna dubulta
DVD Single Disku kaste melna 14 mm
DVD Single Disku kaste melna 14 mm
DVD disku kaste melna dubulta
DVD disku kaste melna dubulta.
DVD Single disku kaste caurspīdīga 14 mm
DVD Single Disku kaste caurspīdīga 14 mm
DVD Single kaste 9 mm
DVD Single Disku kaste melna 9 mm.
Sony NP-FW50 rechargeable battery pack
Li-ion battery SONY NP-FW50 7.2 V ,1020 mAh.

Visas pirktākās preces

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas LCD televizoriLCD televizori