TIL.LV

Garantija

TIL.LV piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja rūpnīcas garantija no preces piegādātāja un saskaņā ar LR likumdošanu. Garantijas termiņš ir norādīts izvēlētās preces aprakstā vai piegādātāja lapā. Saņemot preci, Jūs saņemsiet garantijas apliecību ar atrunātiem garantijas nosacījumiem. Ražotāja izsniegtā garantija neietekmē patērētāja normatīvajos aktos noteiktās likumīgās tiesības. Ja garantijas laikā precēm ir radušās tehniskas problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts atbilstoši produkta ražotājrūpnīcas noteikumiem. Ar izdotu garantijas apliecību varēsiet doties tieši pie konkrētās preces servisa nodrošinātāja.

Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.

Interneta veikals www.TIL.lv sadarbojās ar vadošiem servisa centriem, kas nodrošina kvalitatīva remonta veikšanu visīsākjos termiņos.

Patīkamus pirkumus! Interneta veikals www.TIL.lv


Uz galvenoUz galveno

Grozs  

(tukšs)

Pirktākās preces

  • Sony NP-FW50 rechargeable battery pack
  • BNR25AV BLU RAY-R Single Layer 25 GB - 135 min. disks
Sony NP-FW50 rechargeable battery pack
Li-ion battery SONY NP-FW50 7.2 V ,1020 mAh.
Blu Ray disks SONY BNR25AV
BLU RAY-R Single Layer 25 GB - 135 min. disks
DVCAM kasete 124 min. SONY PDV-124N
DVCAM kasete SONY 124 min.
DVCAM kasete 184 min. SONY PDV-184N
DVCAM kasete SONY 184 min.
CD diski 50 gab. SONY 50CDQ-80NCD
Recordable SONY 700MB/80 min. - 50 gab....

Visas pirktākās preces

Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas LCD televizoriLCD televizori